Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam

O nas

Firma MAZURSKIE CZARTERY.PL ma siedzibę w komfortowym ośrodku Stanica Sun Bila w Bogaczewie nad Jeziorem Boczne. Jachty zacumowane są do kei posiadającej przyłącza prądu i bieżącej wody.


Wszystkie jachty należące do floty "mazurskich czarterów"  zostały zmodernizowane i wyposażone w oparciu o bogate doświadczenie właściciela firmy oraz jej klientów -  są komfortowe, wygodne i wykończone w najwyższym standardzie przy użyciu najwyższej jakości materiałów i najnowocześniejszych technologii.

 

Posiadają bogate wyposażenie w wersji standardowej. Wszystkie jachty wyposażone są  w  lodówkę, radio z odtwarzaczem CD,  ogrzewanie i telewizory. Posiadają osobną instalację wody zaburtowej i pitnej. Bogate wyposażenie, a zwłaszcza ogrzewanie pozwala na korzystanie z jachtów "mazurskich czarterów" począwszy od połowy kwietnia do połowy października.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż to co inne firmy czarterowe nazywają "dodatkowym wyposażeniem" lub "wersją premium" u nas jest standardem.

 


Wyjątkową usługą firmy są rejsy ze sternikiem, dostępne dla wszystkich tych osób, które nie posiadają odpowiednich uprawnień lub umiejętności samodzielnego żeglowania. Nasi sternicy to wykwalifikowani skipperzy, znający doskonale szlak Wielkich Jezior Mazurskich , którzy nauczą podstaw żeglowania, pomogą zaplanować trasę rejsu i urozmaicą przygodę pod żaglami.


Zapewniamy naszym klientom najwyższej jakości usługi, serwis na całym obszarze Wielkich Jezior Mazurskich, a w szczególności wysoki komfort, wygodę i  bezpieczeństwo jachtów wchodzących w skład naszej floty. Zadowolenie naszych klientów jest dumą naszej firmy.
 
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
 

‹ powrót